שעות פעילות
ימים א-ה 9:30 - 19:00 יום שישי 10:00 - 14:00
משלוחים מהירים
כל סוגי המשלוחים לכל מקום בארץ‏
17779
מוצרים באתר
0
סה"כ בסל הקניות 0.00 ש"ח

קטגוריות


מציג 1–16 -מ 110 מוצרים
מיני ג`בק אופטי רויג'י Ruijie XG-SFP-SR-MM850 10G SFP+ SR 850nm 300m LC MMF DDM Transceiver Module מיני ג`בק אופטי רויג'י Ruijie XG-SFP-SR-MM850 10G SFP+ SR 850nm 300m LC MMF DDM Transceiver Module
hot

מיני ג`בק אופטי רויג'י Ruijie XG-SFP-SR-MM850 10G SFP+ SR 850nm 300m LC MMF DDM Transceiver Module

0.00  שח

מס קטלוגי: XG-SFP-SR-MM850

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג`בק אופטי רויג'י Ruijie XG-SFP-SR-MM850 10G SFP+ SR 850nm 300m LC MMF DDM Transceiver Module מיני ג`בק אופטי רויג'י Ruijie XG-SFP-SR-MM850 10G SFP+ SR 850nm 300m LC MMF DDM Transceiver Module
hot

מיני ג`בק אופטי רויג'י Ruijie XG-SFP-SR-MM850 10G SFP+ SR 850nm 300m LC MMF DDM Transceiver Module

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Ruijie
דגם: מיני ג`בק אופטי רויג'י Ruijie XG-SFP-SR-MM850 10G SFP+ SR 850nm 300m LC MMF DDM Transceiver Module
מק"ט: XG-SFP-SR-MM850
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
0.00  שח

ממיר מדיה אופטי לחיבור אופטי LC כפול טופ איקס TopX OPTC70+SFP  Media converter  10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km ממיר מדיה אופטי לחיבור אופטי LC כפול טופ איקס TopX OPTC70+SFP  Media converter  10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km
hot

ממיר מדיה אופטי לחיבור אופטי LC כפול טופ איקס TopX OPTC70+SFP Media converter 10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km

0.00  שח

מס קטלוגי: OPTC70+SFP

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
ממיר מדיה אופטי לחיבור אופטי LC כפול טופ איקס TopX OPTC70+SFP  Media converter  10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km ממיר מדיה אופטי לחיבור אופטי LC כפול טופ איקס TopX OPTC70+SFP  Media converter  10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km
hot

ממיר מדיה אופטי לחיבור אופטי LC כפול טופ איקס TopX OPTC70+SFP Media converter 10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Top X
דגם: ממיר מדיה אופטי לחיבור אופטי LC כפול טופ איקס TopX OPTC70+SFP Media converter 10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km
מק"ט: OPTC70+SFP
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
0.00  שח

ג'בק מקלט-משדר ממיר אופטי מולטי-מוד D-Link DEM‑312GT2 1000BASE‑SX multi‑mode SFP transceiver ג'בק מקלט-משדר ממיר אופטי מולטי-מוד D-Link DEM‑312GT2 1000BASE‑SX multi‑mode SFP transceiver
hot

ג'בק מקלט-משדר ממיר אופטי מולטי-מוד D-Link DEM‑312GT2 1000BASE‑SX multi‑mode SFP transceiver

0.00  שח

מס קטלוגי: DEM‑312GT2

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
ג'בק מקלט-משדר ממיר אופטי מולטי-מוד D-Link DEM‑312GT2 1000BASE‑SX multi‑mode SFP transceiver ג'בק מקלט-משדר ממיר אופטי מולטי-מוד D-Link DEM‑312GT2 1000BASE‑SX multi‑mode SFP transceiver
hot

ג'בק מקלט-משדר ממיר אופטי מולטי-מוד D-Link DEM‑312GT2 1000BASE‑SX multi‑mode SFP transceiver

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: D-Link
דגם: מקלט משדר SFP מולטי-מוד D-Link DEM‑312GT2 1000BASE‑SX multi‑mode SFP
מק"ט: DEM‑312GT2
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
0.00  שח

כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 0.5 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 0.5 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-0.5 כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 0.5 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 0.5 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-0.5
hot

כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 0.5 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 0.5 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-0.5

89.00  שח

מס קטלוגי: SFP-DAC20-0.5

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 0.5 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 0.5 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-0.5 כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 0.5 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 0.5 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-0.5
hot

כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 0.5 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 0.5 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-0.5

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Top X
דגם: כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 0.5 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 0.5 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-0.5
מק"ט: SFP-DAC20-0.5
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
89.00  שח

כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 1 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 1 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-1 כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 1 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 1 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-1
hot

כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 1 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 1 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-1

99.00  שח

מס קטלוגי: SFP-DAC20-1

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 1 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 1 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-1 כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 1 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 1 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-1
hot

כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 1 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 1 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-1

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Top X
דגם: כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 1 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 1 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-1
מק"ט: SFP-DAC20-1
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
99.00  שח

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP מולטי מוד ל-1000Base-SX 1.25G 850nm MM 550M, תואם Top-X SFP104-550 CISCO מיני ג'ביק טרנסיבר SFP מולטי מוד ל-1000Base-SX 1.25G 850nm MM 550M, תואם Top-X SFP104-550 CISCO
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP מולטי מוד ל-1000Base-SX 1.25G 850nm MM 550M, תואם Top-X SFP104-550 CISCO

105.00  שח

מס קטלוגי: SFP104-550

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג'ביק טרנסיבר SFP מולטי מוד ל-1000Base-SX 1.25G 850nm MM 550M, תואם Top-X SFP104-550 CISCO מיני ג'ביק טרנסיבר SFP מולטי מוד ל-1000Base-SX 1.25G 850nm MM 550M, תואם Top-X SFP104-550 CISCO
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP מולטי מוד ל-1000Base-SX 1.25G 850nm MM 550M, תואם Top-X SFP104-550 CISCO

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Top X
דגם: טרנסיבר SFP מיניג'ביק ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M, תואם CISCO מותג Top X
מק"ט: SFP104-550
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
105.00  שח

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי SFP101-550 מיני ג'ביק טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי SFP101-550
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי SFP101-550

109.00  שח

מס קטלוגי: SFP101-550

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג'ביק טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי SFP101-550 מיני ג'ביק טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי SFP101-550
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי SFP101-550

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Oem
דגם: מיני ג'ביק טרנסיבר SX 1.25G 850nm MM 550M- ל SFP MINI-GBIC
מק"ט: SFP101-550
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
109.00  שח

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP SFP102-10K (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM מיני ג'ביק טרנסיבר SFP SFP102-10K (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP SFP102-10K (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM

109.00  שח

מס קטלוגי: SFP102-10K

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג'ביק טרנסיבר SFP SFP102-10K (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM מיני ג'ביק טרנסיבר SFP SFP102-10K (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP SFP102-10K (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Oem
דגם: מיני ג'ביק טרנסיבר LX 1.25G 1310nm SM 10KM- ל SFP MINI-GBIC
מק"ט: SFP102-10K
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
109.00  שח

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP סינגל מוד ל-1000Base-LX 1.25G 1310nm SM 20KM, תואם Top-X PSFP106-10K CISCO מיני ג'ביק טרנסיבר SFP סינגל מוד ל-1000Base-LX 1.25G 1310nm SM 20KM, תואם Top-X PSFP106-10K CISCO
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP סינגל מוד ל-1000Base-LX 1.25G 1310nm SM 20KM, תואם Top-X PSFP106-10K CISCO

110.00  שח

מס קטלוגי: SFP106-10K

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג'ביק טרנסיבר SFP סינגל מוד ל-1000Base-LX 1.25G 1310nm SM 20KM, תואם Top-X PSFP106-10K CISCO מיני ג'ביק טרנסיבר SFP סינגל מוד ל-1000Base-LX 1.25G 1310nm SM 20KM, תואם Top-X PSFP106-10K CISCO
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP סינגל מוד ל-1000Base-LX 1.25G 1310nm SM 20KM, תואם Top-X PSFP106-10K CISCO

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Oem
דגם: מיני ג'ביק טרנסיבר ל-1000Base-LX 1.25G SM 20KM, תואם CISCO SFP106-10K
מק"ט: SFP106-10K
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
110.00  שח

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm) מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm)
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm)

118.99  שח

מס קטלוגי: SFP501-20K

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm) מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm)
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm)

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Oem
דגם: מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm)
מק"ט: SFP501-20K
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
118.99  שח

כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 2 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 2 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-2 כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 2 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 2 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-2
hot

כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 2 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 2 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-2

119.00  שח

מס קטלוגי: SFP-DAC20-2

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 2 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 2 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-2 כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 2 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 2 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-2
hot

כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 2 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 2 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-2

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Top X
דגם: כבל DAC TWINAX SFP+ 10G באורך 2 מטר תואם MSA / CISCO DAC TWINAX SFP+ 10G cable 2 meters long compatible with MSA / CISCO SFP-DAC20-2
מק"ט: SFP-DAC20-2
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
119.00  שח

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-550 מטר 1000Base-SX 1.25G 850nm Multi Mode, תואם HP/ARUBA SFP103-550 טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-550 מטר 1000Base-SX 1.25G 850nm Multi Mode, תואם HP/ARUBA SFP103-550
hot

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-550 מטר 1000Base-SX 1.25G 850nm Multi Mode, תואם HP/ARUBA SFP103-550

119.00  שח

מס קטלוגי: SFP103-550

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-550 מטר 1000Base-SX 1.25G 850nm Multi Mode, תואם HP/ARUBA SFP103-550 טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-550 מטר 1000Base-SX 1.25G 850nm Multi Mode, תואם HP/ARUBA SFP103-550
hot

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-550 מטר 1000Base-SX 1.25G 850nm Multi Mode, תואם HP/ARUBA SFP103-550

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Oem
דגם: מיני ג'ביק טרנסיבר ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M
מק"ט: SFP103-550
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
119.00  שח

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי Topx 1000Base Optical transceiver טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי Topx 1000Base Optical transceiver
hot

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי Topx 1000Base Optical transceiver

120.00  שח

מס קטלוגי: SFP101-IN-550

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי Topx 1000Base Optical transceiver טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי Topx 1000Base Optical transceiver
hot

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי Topx 1000Base Optical transceiver

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Top X
דגם: טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי Topx 1000Base Optical transceiver
מק"ט: SFP101-IN-550
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
120.00  שח

טרנסיבר דו כיווני לכבל בודד חיבור אופטי SFP SFP503-20K מיניג'ביק 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד Tx1310nm/Rx1550nm תואם CISCO טרנסיבר דו כיווני לכבל בודד חיבור אופטי SFP SFP503-20K מיניג'ביק 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד Tx1310nm/Rx1550nm תואם CISCO
hot

טרנסיבר דו כיווני לכבל בודד חיבור אופטי SFP SFP503-20K מיניג'ביק 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד Tx1310nm/Rx1550nm תואם CISCO

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Top X
דגם: טרנסיבר דו כיווני לכבל בודד חיבור אופטי SFP SFP503-20K מיניג'ביק 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד Tx1310nm/Rx1550nm תואם CISCO
מק"ט: SFP503-20K
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
125.00  שח

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm) טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm)
hot

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm)

129.00  שח

מס קטלוגי: SFP502-20K

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm) טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm)
hot

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm)

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Oem
דגם: מיני ג'ביק טרנסיבר לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm)
מק"ט: SFP502-20K
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
129.00  שח

מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance
hot

מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance

129.00  שח

מס קטלוגי: TL-SM311LM

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance
hot

מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM
מק"ט: TL-SM311LM
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
129.00  שח

מותגים מובילים בעולם