ממירים אופטים וג'בק
שעות פעילות
ימים א-ה 9:30 - 18:00 יום שישי 10:00 - 14:00
משלוחים מהירים
כל סוגי המשלוחים לכל מקום בארץ‏
11658
מוצרים באתר
0
סה"כ בסל הקניות 0.00 ש"ח

קטגוריות


מציג 1–16 -מ 74 מוצרים
ממיר מדיה אופטי טופ איקס TopX OPTC70+SFP  Media converter  10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km ממיר מדיה אופטי טופ איקס TopX OPTC70+SFP  Media converter  10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km
hot

ממיר מדיה אופטי טופ איקס TopX OPTC70+SFP Media converter 10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km

0.00  שח

מס קטלוגי: OPTC70+SFP

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
ממיר מדיה אופטי טופ איקס TopX OPTC70+SFP  Media converter  10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km ממיר מדיה אופטי טופ איקס TopX OPTC70+SFP  Media converter  10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km
hot

ממיר מדיה אופטי טופ איקס TopX OPTC70+SFP Media converter 10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Top X
דגם: ממיר מדיה אופטי טופ איקס TopX OPTC70+SFP Media converter 10/100/1000Mbps SFP RJ45 MM/SM 20km
מק"ט: OPTC70+SFP
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
0.00  שח

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי SFP101-550 מיני ג'ביק טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי SFP101-550
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי SFP101-550

111.09  שח

מס קטלוגי: SFP101-550

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג'ביק טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי SFP101-550 מיני ג'ביק טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי SFP101-550
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי SFP101-550

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Oem
דגם: מיני ג'ביק טרנסיבר SX 1.25G 850nm MM 550M- ל SFP MINI-GBIC
מק"ט: SFP101-550
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
111.09  שח

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP SFP102-10K (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM מיני ג'ביק טרנסיבר SFP SFP102-10K (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP SFP102-10K (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM

111.09  שח

מס קטלוגי: SFP102-10K

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג'ביק טרנסיבר SFP SFP102-10K (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM מיני ג'ביק טרנסיבר SFP SFP102-10K (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP SFP102-10K (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Oem
דגם: מיני ג'ביק טרנסיבר LX 1.25G 1310nm SM 10KM- ל SFP MINI-GBIC
מק"ט: SFP102-10K
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
111.09  שח

אנטנה כיוונית פנימית + חיצונית 9DBI + מחבר N-TYPE כבל באורך 1 מטר TP-Link אנטנה כיוונית פנימית + חיצונית 9DBI + מחבר N-TYPE כבל באורך 1 מטר TP-Link
hot

אנטנה כיוונית פנימית + חיצונית 9DBI + מחבר N-TYPE כבל באורך 1 מטר TP-Link

115.00  שח

מס קטלוגי: TL-ANT2409B

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
אנטנה כיוונית פנימית + חיצונית 9DBI + מחבר N-TYPE כבל באורך 1 מטר TP-Link אנטנה כיוונית פנימית + חיצונית 9DBI + מחבר N-TYPE כבל באורך 1 מטר TP-Link
hot

אנטנה כיוונית פנימית + חיצונית 9DBI + מחבר N-TYPE כבל באורך 1 מטר TP-Link

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: אנטנה כיוונית פנימית TP-Link TL-AND2009B
מק"ט: TL-ANT2409B
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
115.00  שח

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm) מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm)
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm)

118.99  שח

מס קטלוגי: SFP501-20K

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm) מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm)
hot

מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm)

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Oem
דגם: מיני ג'ביק טרנסיבר SFP 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm)
מק"ט: SFP501-20K
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
118.99  שח

ממיר אופטי TP-Link MC220L Ethernet Media Converter 10/100/1000Base multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber ממיר אופטי TP-Link MC220L Ethernet Media Converter 10/100/1000Base multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber
hot

ממיר אופטי TP-Link MC220L Ethernet Media Converter 10/100/1000Base multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber

128.47  שח

מס קטלוגי: MC220L

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
ממיר אופטי TP-Link MC220L Ethernet Media Converter 10/100/1000Base multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber ממיר אופטי TP-Link MC220L Ethernet Media Converter 10/100/1000Base multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber
hot

ממיר אופטי TP-Link MC220L Ethernet Media Converter 10/100/1000Base multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: ממיר אופטי TP-Link MC220L Ethernet Media Converter 10/100/1000Base
מק"ט: MC220L
אחריות: 0
128.47  שח

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm) טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm)
hot

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm)

129.00  שח

מס קטלוגי: SFP502-20K

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm) טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm)
hot

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm)

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Oem
דגם: מיני ג'ביק טרנסיבר לסיב בודד (Tx1550nm/Rx1310nm)
מק"ט: SFP502-20K
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
129.00  שח

מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance
hot

מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance

139.00  שח

מס קטלוגי: TL-SM311LM

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance
hot

מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מיני ג`בק TP-Link TL-SM311LM
מק"ט: TL-SM311LM
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
139.00  שח

ממיר אופטי מולטי מוד לוגר Luggar LU-MC100-SC 10/100Mbps SC MM Multi-mode Media Converter Duplex Media Converter ממיר אופטי מולטי מוד לוגר Luggar LU-MC100-SC 10/100Mbps SC MM Multi-mode Media Converter Duplex Media Converter
hot

ממיר אופטי מולטי מוד לוגר Luggar LU-MC100-SC 10/100Mbps SC MM Multi-mode Media Converter Duplex Media Converter

149.00  שח

מס קטלוגי: LU-MC100-SC

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
ממיר אופטי מולטי מוד לוגר Luggar LU-MC100-SC 10/100Mbps SC MM Multi-mode Media Converter Duplex Media Converter ממיר אופטי מולטי מוד לוגר Luggar LU-MC100-SC 10/100Mbps SC MM Multi-mode Media Converter Duplex Media Converter
hot

ממיר אופטי מולטי מוד לוגר Luggar LU-MC100-SC 10/100Mbps SC MM Multi-mode Media Converter Duplex Media Converter

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Luggar
דגם: ממיר אופטי Luggar Duplex Media Converter
מק"ט: LU-MC100-SC
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
149.00  שח

ממיר אופטי Luggar LU-MC100-ST 10/100Mbps ST MM Multi-mode Media Converter Duplex Media Converter ממיר אופטי Luggar LU-MC100-ST 10/100Mbps ST MM Multi-mode Media Converter Duplex Media Converter
hot

ממיר אופטי Luggar LU-MC100-ST 10/100Mbps ST MM Multi-mode Media Converter Duplex Media Converter

149.00  שח

מס קטלוגי: LU-MC100-ST

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
ממיר אופטי Luggar LU-MC100-ST 10/100Mbps ST MM Multi-mode Media Converter Duplex Media Converter ממיר אופטי Luggar LU-MC100-ST 10/100Mbps ST MM Multi-mode Media Converter Duplex Media Converter
hot

ממיר אופטי Luggar LU-MC100-ST 10/100Mbps ST MM Multi-mode Media Converter Duplex Media Converter

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Luggar
דגם: ממיר אופטי Luggar Duplex Media Converter
מק"ט: LU-MC100-ST
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
149.00  שח

ממיר אופטי Luggar LU-MC100SC-SM 10/100TX-100Base (SC) SM Singel-mode Media Converter Duplex Media Converter ממיר אופטי Luggar LU-MC100SC-SM 10/100TX-100Base (SC) SM Singel-mode Media Converter Duplex Media Converter
hot

ממיר אופטי Luggar LU-MC100SC-SM 10/100TX-100Base (SC) SM Singel-mode Media Converter Duplex Media Converter

149.00  שח

מס קטלוגי: LU-MC100SC-SM

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
ממיר אופטי Luggar LU-MC100SC-SM 10/100TX-100Base (SC) SM Singel-mode Media Converter Duplex Media Converter ממיר אופטי Luggar LU-MC100SC-SM 10/100TX-100Base (SC) SM Singel-mode Media Converter Duplex Media Converter
hot

ממיר אופטי Luggar LU-MC100SC-SM 10/100TX-100Base (SC) SM Singel-mode Media Converter Duplex Media Converter

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Luggar
דגם: ממיר אופטי Luggar LU-MC100SC-SM Duplex Media Converter
מק"ט: LU-MC100SC-SM
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
149.00  שח

טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-SM Gigabit SFP Module Single-Mode LC Interface UP to 10km distance Wave Length 1310 טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-SM Gigabit SFP Module Single-Mode LC Interface UP to 10km distance Wave Length 1310
hot

טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-SM Gigabit SFP Module Single-Mode LC Interface UP to 10km distance Wave Length 1310

149.00  שח

מס קטלוגי: ISFP-G-SM

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-SM Gigabit SFP Module Single-Mode LC Interface UP to 10km distance Wave Length 1310 טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-SM Gigabit SFP Module Single-Mode LC Interface UP to 10km distance Wave Length 1310
hot

טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-SM Gigabit SFP Module Single-Mode LC Interface UP to 10km distance Wave Length 1310

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Advice
דגם: ג'בק Advice טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-SM Gigabit SFP Module Single-Mode LC Interface UP to 10km distance
מק"ט: ISFP-G-SM
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
149.00  שח

טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-MM Gigabit SFP Module Multi-Mode LC Interface UP to 550m distance טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-MM Gigabit SFP Module Multi-Mode LC Interface UP to 550m distance
hot

טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-MM Gigabit SFP Module Multi-Mode LC Interface UP to 550m distance

149.00  שח

מס קטלוגי: ISFP-G-MM

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-MM Gigabit SFP Module Multi-Mode LC Interface UP to 550m distance טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-MM Gigabit SFP Module Multi-Mode LC Interface UP to 550m distance
hot

טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-MM Gigabit SFP Module Multi-Mode LC Interface UP to 550m distance

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Advice
דגם: ג'בק Advice טרנסיבר תעשייתי Advice ISFP-G-SM Gigabit SFP Module Single-Mode LC Interface UP to 10km distance
מק"ט: ISFP-G-MM
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
149.00  שח

ממיר אופטי Dynamode TT100-TF100ST 10/100TX -100Base (ST) MM Duplex Converter ממיר אופטי Dynamode TT100-TF100ST 10/100TX -100Base (ST) MM Duplex Converter
hot

ממיר אופטי Dynamode TT100-TF100ST 10/100TX -100Base (ST) MM Duplex Converter

149.02  שח

מס קטלוגי: INTT100-TT100ST

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
ממיר אופטי Dynamode TT100-TF100ST 10/100TX -100Base (ST) MM Duplex Converter ממיר אופטי Dynamode TT100-TF100ST 10/100TX -100Base (ST) MM Duplex Converter
hot

ממיר אופטי Dynamode TT100-TF100ST 10/100TX -100Base (ST) MM Duplex Converter

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Dynamode
דגם: Dynamode 10/100TX -100Base (ST) MM Duplex Converter
מק"ט: INTT100-TT100ST
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
149.02  שח

ממיר אופטי Dynamode TT100-TF100SC 10/100TX -100Base (SC) MM Duplex Converter ממיר אופטי Dynamode TT100-TF100SC 10/100TX -100Base (SC) MM Duplex Converter
hot

ממיר אופטי Dynamode TT100-TF100SC 10/100TX -100Base (SC) MM Duplex Converter

149.02  שח

מס קטלוגי: INTT100-TT100SC

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
ממיר אופטי Dynamode TT100-TF100SC 10/100TX -100Base (SC) MM Duplex Converter ממיר אופטי Dynamode TT100-TF100SC 10/100TX -100Base (SC) MM Duplex Converter
hot

ממיר אופטי Dynamode TT100-TF100SC 10/100TX -100Base (SC) MM Duplex Converter

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: Dynamode
דגם: Dynamode 10/100TX -100Base (SC) MM Duplex Converter
מק"ט: INTT100-TT100SC
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
149.02  שח

ממיר אופטי TP-Link MC-110CS Single Mode Media Converter 20Km ממיר אופטי TP-Link MC-110CS Single Mode Media Converter 20Km
hot

ממיר אופטי TP-Link MC-110CS Single Mode Media Converter 20Km

151.59  שח

מס קטלוגי: TP-MC110CS

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
ממיר אופטי TP-Link MC-110CS Single Mode Media Converter 20Km ממיר אופטי TP-Link MC-110CS Single Mode Media Converter 20Km
hot

ממיר אופטי TP-Link MC-110CS Single Mode Media Converter 20Km

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: ממיר אופטי TP-Link MC110CS Single Mode Media Converter
מק"ט: TP-MC110CS
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
151.59  שח

מותגים מובילים בעולם