שעות פעילות
ימים א-ה 9:30 - 19:00 יום שישי 10:00 - 14:00
משלוחים מהירים
כל סוגי המשלוחים לכל מקום בארץ‏
17779
מוצרים באתר
0
סה"כ בסל הקניות 0.00 ש"ח

קטגוריות

ממיר אופטי סיב אופטי TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000Base multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber

  מחיר בחנות: התקשרו  

!!!

מחיר 149 ש"ח
התקשרו למחיר
יצרן TP-Link
דגם ממיר רשת לסיב אופטי TP-Link MC-220L SFP Top Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000Base
אחריות שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
מק"ט MC220L
מק"ט חלופי 99360-220-01
מספר ספק 10068/50045
קישור ליצרן < לחצו כאן
ממיר אופטי TP-Link MC220L Ethernet Media Converter 10/100/1000Base multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber
 


ממיר מדיה המיועד להמיר סיבי 1000BASE-SX / LX לתקשורת נחושת 10/100 / 1000Base-T או להיפך. 
תוכנן תחת תקני IEEE802.3ab 1000Base-T, 
ה- MC220L מתחבר לכל מודול סיבים סטנדרטי של TP-Link Gigabit SFP

Gigabit Ethernet ממיר מדיה
העברה: 10/100/1000Mbps
תאימות: IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
יציאת SPF

תואם ל- IEEE 802.3ab ו- IEEE 802.3z
יציאת FX תומכת ב- swappable חם
מרחיב את המרחק סיבים עד 0.55 ק"מ (0.342 מיילים) עבור סיבים במצב מרובה
ו 10 ק"מ (6.2 מייל) עבור סיבים במצב יחיד
 

•מאריך את מרחק הסיבים עד כ-0.5 ק"מ לסיבים מרובים
•ועד כ-10 ק"מ עבור סיבים במצב יחיד
•צריכת חשמל מקסימלית- 1.7 וואט
•טמפרטורת הפעלה- 0 ℃ ~ 40 ℃
•אחריות: 3 שנים
 
אספקה יום עסקים למחרת ההזמנה ע"י איסוף מהחנות
הזמנה משעה 9:30-12:00 תסופק באותו יום.
משלוח ראה לשונית "משלוח ותנאי תשלום".
למפרט טכני מלא אודות המחשב לחצו על לשונית "מפרט טכני"
יצרן TP-Link
מהירות 1000Base
סוג Multi Mode
קונבקטור SC
Standards and Protocols IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Basic Function Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x) Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber
חיבורים 1 Gigabit SFP port 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length Depends on the used SFP module
Network Media 1000BASE-FX Multi-mode/Single-mode SFP module
Network Media 1000BASE-X Multi-mode/Single-mode SFP module
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m) EIA/TIA-568 100� STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, LINK, RX
צריכת חשמל External Power Adapter
Max Power Consumption 3.95W
Safety & Emission FCC, CE
סביבה Operating Temperature: 0~40 (32~104) Storage Temperature: -40~70 (-40~158) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
סרטון וידאו
איסוף עצמי - ניתן לקצר את זמן ההמתנה ע"י איסוף המוצר ממשרדנו. בתאום מראש בלבד.
אם ברצונכם לאסוף את המוצר אנא ציינו זאת בטופס הקנייה ואנו נתקשר ונתאם את זמן הגעתכם.
משלוח בחברת שילוח עד 5 ימי עסקים 49 ש"ח (מסירה עד בית הלקוח / עסק).
משלוח בחברת שילוח הפצה עיסקית עד 2 ימי עסקים 69 ש"ח (מסירה לבעלי עסקים בלבד).
זמן האספקה מותנה בבחירת סוג המשלוח מרגע אישור הזמנת הלקוח.
ניתן לשלם ב- 2 תשלומים שווים ללא ריבית והצמדה (אפשרות עד – 12 נושאי ריבית)
ניתן לשלם ב- 18 תשלומי קרדיט (לפי תנאי בנק הלקוח).
התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות.
המחיר כולל מע"מ כקבוע בחוק.
ט.ל.ח
 
מה אחרים חושבים
נשמח לשמוע ולעזור לאחרים על ידי חוות דעת אודות המוצר.
 
שם :
עיסוק:

תגובה:

 

 

מותגים מובילים בעולם