שעות פעילות
ימים א-ה 9:30 - 19:00 יום שישי 10:00 - 14:00
משלוחים מהירים
כל סוגי המשלוחים לכל מקום בארץ‏
18161
מוצרים באתר
0
סה"כ בסל הקניות 0.00 ש"ח

קטגוריות

 גולד טופ מחשבים - מקבוצת גיגהבייט מערכות בע"מ, מרכז לרכישת מחשבים וציוד היקפי תוכלו למצוא רכיבים מקוריים, איכותיים,של כל החברות המובילות מעבדת תיקונים אספקה מהירה יעוץ מקצועי פתרון לכל בעיה  "אצלנו איכות זו לא רק סיסמא, מבטיח יניב גולן, הבעלים, וגם מקיים.

גולד טופ הוא מרכז לרכישת מחשבים וציוד היקפי,ששופך אור חדש על כל הציפיות ממקום שכזה. אפרוריות וקור?ממש לא כאן.עיצוב בירוק בהיר וקרם,ספוטים בכל מקום,חפצי אמנות ומדפים מבריקים מזכוכית,נותנים תחושה של מרחב וסגנון.

טלוויזיית פלזמה ענקית וספות עור מאכלסות את חדר ההמתנה,והכל נראה מסודר ומאורגן להפליא. העובדים במקום חיים,נושמים ומתענגים על מחשבים. זו הזידרה שלהם,זו המומחיות שלהם,והם מאמינים באמת ובתמים ברכיבים שהם משווקים-רכיבים מקוריים עם אחריות,ולא כאילו שישבקו חיים לאחר כמה ימים. "אצלנו איכות זו לא רק סיסמא",הם מכריזים. חברת גולד טופ בע"מ הוקמה ב 9/98 כחנות המספקת ציוד מחשבים,ייעוץ ושרותי מעבדה.

למרות משך פעילותה הקצר,הפכה החברה לסיפור הצלחה בשוק המחשבים רווי המתחרים,וזאת מפאת השירות היעיל והאדיב וההתמקדות במוצרי החברות המובילות,תוך שמירה על רף מחירים נמוך.

הבעיה שלך-הפתרונות שלנו
כל בעיה שמפנה לקוח לחנות,זוכה בייעוץ של מומחים,המעניקים לו מענה מקצועי בהתאם לצרכיו. גולד טופ מספקת ציוד מקורי של מיטב החברות,ביניהן אינטל,אסוס,קריא ייטיב,ווסטרן דיגיטיל,מיקרוסופט,קומפאק, סמסונג ועוד.. בזכות המלאי הגדול,אותו מציעה החנות,מובטיח זמן אספקה מהיר.

מהירות ויעילות
רכשתם מחשב?בגולד טופ לא תאלצו להמתין ימים ושבועות. המחשב יסופק לכם תוך יום. בנוסף למכירת ציוד המחשוב,פועלת בחנות מעבדת שירות משוכללת,שבה ניתן לקבל טיפול מיידי לכל בעיות המחשב.

אלפי לקוחות מרוצים
בין לקוחותיה של חברת גולד טופ נימנים מפעלים גדולים וחברות תוכנה,כמו גולד וורד,פולינט,פולישיא,אקסטנד נטאפקס,אריק כהן ספרים,ברקאי ספרים,ועוד. בין המוסדות הגודלים שנהנים משירותיה: אלדן תעשיות צבעיה למטוסים בע"מ,מפעלי אריזה מור,ד"ר גב,חברת החשמל,לשכת עורכי הדין ועוד.

יניב גולן
יניב גולן החל לעבוד בחברת מחשבים,במהרה התבלט בתחום המכירות והוכיח כשרון,מקוריות ופרפקציוניזם. לאחר שעבד"למען אחרים" החליט יניב גולן שהגיע העת לפתח עסק משלו. וכך נפתחה גוד טופ מחשבים בקומת הקרקע של גולד סוכנות לביטוח חברה שייסד אביו דוד גולן ז"ל,יניב גולן בעל מוטיבציה להצליח ובגדול שואף להיות החברה הגדולה המובילה בתחום.

כאשר בוחנים חנות מחשבים בוחנים למעשה את האנשים שעושים אותה -אנשים שאמורים להביא עבורך את ההצעות הטובות,החדשניות והאטרקטיביות ביותר. מתחת למטריית המומחיות מספק יניב רקע מקצועי ופתרונות יחודיים שנתפרים במיוחד עבור כל לקוח ולקוח. יניב גולן פועל באינטנסיביות שגורמת לתוצאה להיות מופקת היום ועכשיו,מתרכז בעבודתו וכל תשומת ליבו לגרום שהעבודה תבוצע בקפדנות ובמקצועיות,גולד טופ מחשבים מייעצת בבחירת המחשבים תוך שימוש בכלים מתקדמים כמו אתר האינטרנט של החברה,אתר מסרחי ומאובטח המפרסם כ 8000 מוצרים. ניתן לרכוש את כל המוצרים תחת קורת גג אחת כבעל החברה כל דבר עובר דרכו מטופל בצורה אישית מיידית  ובמקום. מאות הלקוחות האמנים הם העדים האמיתיים לאיכות השירות שמעניקה גולד טופ מחשבים,תוך כדי שהיא גורפת  עוד ועוד לקוחות מרוצים וממליצים,קנתה לה החנות מקום של כבוד בכל תחומי המשך,הן המגזר הפרטי והן המגזר העסקי.

כל מה שהמחשב שלכם צריך
בגולד טופ נמכר כל הציוד ההיקפי הקיים בשוק. עיקר העבודה מתבסס על שיווק באמצעות האינטרנט. "האתר שלנו הוא אחד הגדולים בארץ מבחינת מגוון מוצרי החומרה",אומר יניב. בחברה ניתן למצוא את כל המוצרים,החל מהסטנדרטים ועד לאיכותי ביותר. השירות ללקוח הוא מיטבי והיחס שונה מכל סטנדרט שהכרתם. על קהל היעד של החנות נימנים מקצוענים שמחבינים במחשבים וגם משתמשים ביתיים. גוד טופ מתמקצעים בבניית מחשב בהתאם לצרכי הלקוח(שרתים,מחשבים אישיים,גרפיקה,משחקים,וכ"ו). לאחרונה הוכנס למקום סל מוצרים רחב של מחשבים ניידים,מחהברות הגדולות בעולם.

 

     

Popular Brand