מתגים ורכזות
שעות פעילות
ימים א-ה 9:30 - 18:00 יום שישי 10:00 - 14:00
משלוחים מהירים
כל סוגי המשלוחים לכל מקום בארץ‏
11646
מוצרים באתר
0
סה"כ בסל הקניות 0.00 ש"ח

קטגוריות


מוצרים 1–16 -מ 57 נמצאו
מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1005D 5-port Switch מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1005D 5-port Switch
hot

מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1005D 5-port Switch

40.00  שח

מס קטלוגי: TL-SF1005D

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1005D 5-port Switch מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1005D 5-port Switch
hot

מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1005D 5-port Switch

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: TP-Link TL-SF1005D
מק"ט: TL-SF1005D
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
40.00  שח

מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1008D 8-port Switch מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1008D 8-port Switch
hot

מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1008D 8-port Switch

51.39  שח

מס קטלוגי: TL-SF1008D

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1008D 8-port Switch מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1008D 8-port Switch
hot

מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1008D 8-port Switch

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מתג שולחני לא מנוהל TP-Link TL-SF1008D
מק"ט: TL-SF1008D
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
51.39  שח

מתג לא מנוהל שולחני פלסטיק 5 ערוצים TP-Link TL-SG1005D 5-port 10/100/1000 מתג לא מנוהל שולחני פלסטיק 5 ערוצים TP-Link TL-SG1005D 5-port 10/100/1000
hot

מתג לא מנוהל שולחני פלסטיק 5 ערוצים TP-Link TL-SG1005D 5-port 10/100/1000

79.00  שח

מס קטלוגי: TL-SG1005D

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג לא מנוהל שולחני פלסטיק 5 ערוצים TP-Link TL-SG1005D 5-port 10/100/1000 מתג לא מנוהל שולחני פלסטיק 5 ערוצים TP-Link TL-SG1005D 5-port 10/100/1000
hot

מתג לא מנוהל שולחני פלסטיק 5 ערוצים TP-Link TL-SG1005D 5-port 10/100/1000

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מתג לא מנוהל שולחני פלסטיק 5 ערוצים TP-Link TL-SG1005D 5-port 10/100/1000
מק"ט: TL-SG1005D
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
79.00  שח

מתג לא מנוהל 8 ערוצים ג'יגה שולחני TP-Link TL-SG1008D 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Lan Switch מתג לא מנוהל 8 ערוצים ג'יגה שולחני TP-Link TL-SG1008D 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Lan Switch
hot

מתג לא מנוהל 8 ערוצים ג'יגה שולחני TP-Link TL-SG1008D 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Lan Switch

115.62  שח

מס קטלוגי: TL-SG1008D

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג לא מנוהל 8 ערוצים ג'יגה שולחני TP-Link TL-SG1008D 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Lan Switch מתג לא מנוהל 8 ערוצים ג'יגה שולחני TP-Link TL-SG1008D 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Lan Switch
hot

מתג לא מנוהל 8 ערוצים ג'יגה שולחני TP-Link TL-SG1008D 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Lan Switch

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מתג לא מנוהל טיפילינק TP-Link TL-SG1008D
מק"ט: TL-SG1008D
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
115.62  שח

מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1016D 16-port Switch מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1016D 16-port Switch
hot

מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1016D 16-port Switch

125.00  שח

מס קטלוגי: 99360-101-16

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1016D 16-port Switch מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1016D 16-port Switch
hot

מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1016D 16-port Switch

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: TP-Link TL-SF1016D
מק"ט: 99360-101-16
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
125.00  שח

מיני ג`בק TP-LINK Gigabit SFP Module Single-Mode MiniGBIC LC Interface UP to 10km distance מיני ג`בק TP-LINK Gigabit SFP Module Single-Mode MiniGBIC LC Interface UP to 10km distance
hot

מיני ג`בק TP-LINK Gigabit SFP Module Single-Mode MiniGBIC LC Interface UP to 10km distance

139.00  שח

מס קטלוגי: TL-SM311LS

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג`בק TP-LINK Gigabit SFP Module Single-Mode MiniGBIC LC Interface UP to 10km distance מיני ג`בק TP-LINK Gigabit SFP Module Single-Mode MiniGBIC LC Interface UP to 10km distance
hot

מיני ג`בק TP-LINK Gigabit SFP Module Single-Mode MiniGBIC LC Interface UP to 10km distance

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מתג TP-LINK Gigabit SFP Module Single-Mode MiniGBIC LC Interface UP to 10km distance
מק"ט: TL-SM311LS
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
139.00  שח

מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm
hot

מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm

139.00  שח

מס קטלוגי: TL-SM321b

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm
hot

מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm
מק"ט: TL-SM321b
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
139.00  שח

מיני ג`בק LR-LINK LRGP8512-X5ATL 1250Mbps SFP Transceiver מיני ג`בק LR-LINK LRGP8512-X5ATL 1250Mbps SFP Transceiver
hot

מיני ג`בק LR-LINK LRGP8512-X5ATL 1250Mbps SFP Transceiver

149.00  שח

מס קטלוגי: LRGP8512-X5ATL

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מיני ג`בק LR-LINK LRGP8512-X5ATL 1250Mbps SFP Transceiver מיני ג`בק LR-LINK LRGP8512-X5ATL 1250Mbps SFP Transceiver
hot

מיני ג`בק LR-LINK LRGP8512-X5ATL 1250Mbps SFP Transceiver

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: LR-LINK
דגם: מיני ג`בק LR-LINK LRGP8512-X5ATL
מק"ט: LRGP8512-X5ATL
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
149.00  שח

מתג לא מנוהל לארון תקשורת 8 פורטים TP-Link TL-SF1024D port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch מתג לא מנוהל לארון תקשורת 8 פורטים TP-Link TL-SF1024D port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch
hot

מתג לא מנוהל לארון תקשורת 8 פורטים TP-Link TL-SF1024D port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch

150.93  שח

מס קטלוגי: TL-SF1024D

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג לא מנוהל לארון תקשורת 8 פורטים TP-Link TL-SF1024D port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch מתג לא מנוהל לארון תקשורת 8 פורטים TP-Link TL-SF1024D port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch
hot

מתג לא מנוהל לארון תקשורת 8 פורטים TP-Link TL-SF1024D port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מתג לא מנוהל לארון תקשורת 8 פורטים TP-Link TL-SF1024D port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch
מק"ט: TL-SF1024D
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
150.93  שח

רכזת רשת מתג 8 ערוצים TP-Link TL-SG108 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch רכזת רשת מתג 8 ערוצים TP-Link TL-SG108 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch
hot

רכזת רשת מתג 8 ערוצים TP-Link TL-SG108 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch

189.00  שח

מס קטלוגי: 99360-108-00

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
רכזת רשת מתג 8 ערוצים TP-Link TL-SG108 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch רכזת רשת מתג 8 ערוצים TP-Link TL-SG108 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch
hot

רכזת רשת מתג 8 ערוצים TP-Link TL-SG108 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: רכזת רשת מתג 8 ערוצים TP-Link TL-SG108 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch
מק"ט: 99360-108-00
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
189.00  שח

מתג לא מנוהל 16 ערוצים TP-Link TL-SF1016DS 16-port 10/100Mbps מתג לא מנוהל 16 ערוצים TP-Link TL-SF1016DS 16-port 10/100Mbps
hot

מתג לא מנוהל 16 ערוצים TP-Link TL-SF1016DS 16-port 10/100Mbps

219.00  שח

מס קטלוגי: TL-SF1016DS

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג לא מנוהל 16 ערוצים TP-Link TL-SF1016DS 16-port 10/100Mbps מתג לא מנוהל 16 ערוצים TP-Link TL-SF1016DS 16-port 10/100Mbps
hot

מתג לא מנוהל 16 ערוצים TP-Link TL-SF1016DS 16-port 10/100Mbps

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מתג לא מנוהל שולחני TP-Link TL-SF1016DS 16-port Switch
מק"ט: TL-SF1016DS
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
219.00  שח

מתג שולחני 5 פורטים Tp-link TL-SF1005P 5-Port 10/100Mbps POE Desktop Switch with Port PoE מתג שולחני 5 פורטים Tp-link TL-SF1005P 5-Port 10/100Mbps POE Desktop Switch with Port PoE
hot

מתג שולחני 5 פורטים Tp-link TL-SF1005P 5-Port 10/100Mbps POE Desktop Switch with Port PoE

224.00  שח

מס קטלוגי: TL-SF1005P

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג שולחני 5 פורטים Tp-link TL-SF1005P 5-Port 10/100Mbps POE Desktop Switch with Port PoE מתג שולחני 5 פורטים Tp-link TL-SF1005P 5-Port 10/100Mbps POE Desktop Switch with Port PoE
hot

מתג שולחני 5 פורטים Tp-link TL-SF1005P 5-Port 10/100Mbps POE Desktop Switch with Port PoE

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מתג שולחני 5 פורטים Tp-link TL-SF1005P 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch with Port PoE
מק"ט: TL-SF1005P
אחריות: שנה במעבדות החברה ואו היבואן
224.00  שח

מתג לא מנוהל לארון תקשורת TP-Link TL-SF1016 16-port Switch 19'' Rackmount מתג לא מנוהל לארון תקשורת TP-Link TL-SF1016 16-port Switch 19'' Rackmount
hot

מתג לא מנוהל לארון תקשורת TP-Link TL-SF1016 16-port Switch 19'' Rackmount

229.00  שח

מס קטלוגי: TL-SF1016

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג לא מנוהל לארון תקשורת TP-Link TL-SF1016 16-port Switch 19'' Rackmount מתג לא מנוהל לארון תקשורת TP-Link TL-SF1016 16-port Switch 19'' Rackmount
hot

מתג לא מנוהל לארון תקשורת TP-Link TL-SF1016 16-port Switch 19'' Rackmount

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מתג לא מנוהל TP-Link TL-SF1016
מק"ט: TL-SF1016
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
229.00  שח

מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm
hot

מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm

229.00  שח

מס קטלוגי: TL-SM321A

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm
hot

מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מתג TP-LINK 1000Base-BX Directional SFP Module TX 1550nm/rx 1310nm
מק"ט: TL-SM321A
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
229.00  שח

מתג מנוהל 8 ערוצים TP-Link TL-SL2210 10/100Mbps+4 Port Gigabit  Switch מתג מנוהל 8 ערוצים TP-Link TL-SL2210 10/100Mbps+4 Port Gigabit  Switch
hot

מתג מנוהל 8 ערוצים TP-Link TL-SL2210 10/100Mbps+4 Port Gigabit Switch

249.00  שח

מס קטלוגי: 99360-221-01

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג מנוהל 8 ערוצים TP-Link TL-SL2210 10/100Mbps+4 Port Gigabit  Switch מתג מנוהל 8 ערוצים TP-Link TL-SL2210 10/100Mbps+4 Port Gigabit  Switch
hot

מתג מנוהל 8 ערוצים TP-Link TL-SL2210 10/100Mbps+4 Port Gigabit Switch

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מתג מנוהל 8 ערוצים TP-Link TL-SL2210 10/100Mbps+4 Port Gigabit Switch
מק"ט: 99360-221-01
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
249.00  שח

מתג שולחני 5 פורטים ג'יגה Tp-link TL-SG1005P 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE מתג שולחני 5 פורטים ג'יגה Tp-link TL-SG1005P 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE
hot

מתג שולחני 5 פורטים ג'יגה Tp-link TL-SG1005P 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE

259.00  שח

מס קטלוגי: TL-SG1005P

למחיר בחנות: התקשרו

למחיר: 03-9514305
מתג שולחני 5 פורטים ג'יגה Tp-link TL-SG1005P 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE מתג שולחני 5 פורטים ג'יגה Tp-link TL-SG1005P 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE
hot

מתג שולחני 5 פורטים ג'יגה Tp-link TL-SG1005P 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE

למחיר בחנות: התקשרו
יצרן: TP-Link
דגם: מתג שולחני 5 פורטים Tp-link TL-SG1005P
מק"ט: TL-SG1005P
אחריות: שלוש שנים במעבדות החברה ואו היבואן
259.00  שח

מותגים מובילים בעולם